Mars w Byku: Czuły barbarzyńca

Stabilny i mocny jak dąb, a przy tym wyrafinowany esteta. Mężczyzna luksusowy.

Właścicielka Marsa w Byku jest kobietą wybredną. Mars z wenusjańskim w swej naturze Bykiem daje połączenie jakości, które mogą wydawać się wykluczające. Doskonale zakorzeniony w materii, a także potrafiący cieszyć się chwilą. Męski i kobiecy jednocześnie.

Kogo pragniesz?
 Mężczyzny, z którym życie jest wygodne i przyjemne. Twój wybranek to mężczyzna zamożny i ceniący luksus, który zaopiekuje się tobą materialnie. Potrafi zarobić na to, czego chce on i czego chcesz ty. To esteta odznaczający się wysmakowanym gustem, człowiek o zamiłowaniach artystycznych. Przy tym praktyczny i pracowity, ale równocześnie umiejący zatrzymać się w chwili obecnej. Twój męski ideał to materialista o czułym sercu. Najlepiej by było, żeby był to ktoś w rodzaju ziemskiego posiadacza, z którym mogłabyś spędzać czas na hamaku w rozległym ogrodzie. Z którym mogłabyś kosztować wyszukanego jedzenia. Z którym mogłabyś lenić się i czerpać z życia garściami zmysłowe przyjemności. Ktoś taki dałby ci poczucie bezpieczeństwa finansowego. Bo jest ono ważne dla Marsa w Byku, który lubi gromadzić i to nie byle co. Twój ideał, dokładnie tak jak ty, jest domatorem. Dom to jego twierdza, w dodatku urządzona ze smakiem i klasą. To jego terytorium, o które dba i którego potrafi bronić. Ma silne poczucie swoich granic i potrafi być ich rycerskim obrońcą. Upartym i wytrwałym.

W skrytości ducha marzysz o opiekunie. Męskim i stabilnym, zaprzyjaźnionym z żywiołem ziemi, co zapewni ci długodystansowy solidny związek. Ale nie nudny. Oczekujesz silnych, głębokich emocji. Sama jesteś zazdrosna i zaborcza i bez tych uczuć miłość jest dla ciebie zbyt mdła. Chciałabyś, żeby on swoją męskością ukoił twoje emocje i dał ci oparcie. Bo jako że masz Marsa w kobiecym znaku Byka, męskiej energii może ci brakować. Motywujesz się jedynie wtedy, kiedy masz zarobić na swój komfort. Dobrze, żeby ci ktoś w tym pomógł, bo jesteś wygodna. Wyśniony przez ciebie mężczyzna jest łagodny i delikatny, cierpliwy i tolerancyjny. Decyzje podejmuje powoli, rozważnie i nieodwracalnie. Raczej unika konfliktów i szybkich zwrotów akcji, ale kiedy jego dobra lub dobre imię są zagrożone, potrafi zaatakować i być bezwzględny. I to się właścicielce Marsa w Byku, marzącej o mężczyźnie o silnej woli, zawsze podoba.

Jaka jesteś w sypialni? Masz wymagania, żeby twój męski ideał w łóżku czytał jak z nut język twojego ciała. Mars w Byku obdarza namiętnością i zmysłowością. Dlatego istotny jest dla ciebie dotyk. Upragniony przez ciebie mężczyzna jest długodystansowcem w miłosnych grach. Nie ma co się oszukiwać – seksu ma być dużo. Byk bez łóżkowych rozkoszy nie funkcjonuje najlepiej.

Znani mężczyźni z Marsem w Byku: Michael Jackson, Andy Warhol, Bruce Willis, Mick Jagger, Robert de Niro, Salvador Dali, Chuck Norris, Fidel Castro.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.