Mars w Raku: Romantyczny domator

Bardziej księżycowy niż marsowy. Ojcowski, czuły, opiekuńczy. Liczą się da niego uczucia.

Jeśli masz Marsa w Raku, pragniesz partnera mającego kontakt z uczuciami. Takiego, który potrafi tą wrażliwość okazywać. Marzysz, żeby twój ideał przywitał cię z otwartymi ramionami, kiedy wracasz do domu po pracy, przytulił. Zapewnił emocjonalne bezpieczeństwo i ciepły dom.

Kogo pragniesz? Mężczyzny, który kieruje się instynktem samozachowawczym oraz intuicją. Nieśmiałego, miłego i łagodnego. Ma być męski, ale w tradycyjny pokojowy sposób. Nie marzysz o gniewnym macho czy zdobywcy himalajskich szczytów. On nie musi konkurować, by zdobyć twoje uznanie. Nie czułabyś się przy kimś takim komfortowo. Potrzebujesz opiekuna. Czułego i wytrwałego w bronieniu waszego domowego ogniska. Marzysz o mężczyźnie, który byłby dla ciebie trochę jak dobry wyrozumiały ojciec. Widzisz go w domu. W swoich wizjach tworzycie razem ciepłą rodzinną atmosferę, a ty czujesz się jak jego ukochana córeczka.

Masz w sobie wiele biernej agresji, nie jesteś konfrontacyjna, bywasz kapryśna i masz zmienne nastroje. Dlatego idealny dla ciebie mężczyzna powinien mieć dar kojenia twoich lęków. Działasz pod wpływem emocji, więc korzystnie by było, gdyby twój życiowy partner wpływał na ciebie jak relaksacyjna muzyka. Lubisz sięgać do przeszłości, korzeni, masz skłonność do roztrząsania dawnych żali, więc dobrze by było, gdyby on też to lubił. Mężczyzna z twoich snów ma cię chronić oraz podchodzić do miłości poważnie. Ty wiele bierzesz sobie do serca i jesteś nieco lękliwa, więc on nie może z tobą prowadzić niebezpiecznych gierek. Raczej ma zaspokajać twoje emocjonalne potrzeby, które doskonale będzie wyczuwał. Ma być poza tym obdarzony wyobraźnią i marzycielski. I przede wszystkim empatyczny, w jego horoskopie szukaj żywiołu wody, która pozytywnie wpłynie na twoją stłumioną złość. Co jeszcze? Idealny dla ciebie mężczyzna powinien umieć aranżować romantyczne ranki.

Jaka jesteś w sypialni? W sferze seksualnej na początku bywasz nieśmiała, więc idealny kochanek powinien cię delikatnie zachęcić do otwarcia się. Marzysz o mężczyźnie czułym i romantycznym w łóżku, ale również namiętnym i nieco impulsywnym. Takim, któremu w bezpiecznych warunkach można się bezwarunkowo oddać. Oczekujesz, że intuicyjnie będzie wyczuwał twoje seksualne pragnienia. Wytworna kolacja przed pójściem do łóżka potem wspólna kąpiel, a wszystko to przy blasku świec, aż w końcu znajdujesz płatki czerwonych róż rozrzucone na kołdrze.

Znani mężczyźni z Marsem w Raku: Pablo Picasso, Wolfgang Amadeus Mozart, William Shakespeare, Robin Williams, Al Capone.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.