Mars w Baranie: Wojowniczy lider

Jest niczym pędzący wóz strażacki. Nie sposób go prześcignąć, pokonać, zniechęcić.

Mars umiejscowiony w Baranie w horoskopie kobiety zdradza, że marzy ona o wojowniku. Przekornym, niecierpliwym, samowolnym. Męski Mars i męski Baran współpracują znakomicie, więc twój Animus, chce przyciągnąć do siebie kogoś, kto nie ma ograniczeń w ujawnianiu wybuchowej energii życiowej, fizycznej siły, seksualnego popędu.

Kogo pragniesz? Mężczyzny, który zdobędzie cię szturmem i pewnością siebie. Nie zwróci twojej uwagi mężczyzna delikatny. Sama masz ognisty temperament i kogoś takiego zmieciesz z powierzchni ziemi. Potrzebujesz odważnego konkurenta, kogoś, z kim możesz przeżywać niebezpieczne przygody i siłować się na rękę. Twój męski ideał kocha dreszczyk pościgu i zapach bitwy. Decyzje podejmuje impulsywnie. To lider, który potrafi pobudzać otoczenie do działania. Wystarczy, że spojrzy wzrokiem pełnym ognia i już zaraża inicjatywą. Im trudniejsze zadanie, tym on jest szczęśliwszy, im bardziej nieosiągalny cel, tym bardziej zmotywowany. Chcesz podziwiać go za odwagę i skłonność do podejmowania ryzyka. Denerwują cię podstępne manipulacje i skomplikowane strategie podboju. Podobnie jak pasywność i uległość. Nie będzie przeszkadzał ci jego upór ani kierowanie się w życiu instynktem myśliwego. Chcesz mieć faceta z sukcesem na koncie. Takiego, który świetnie radzi sobie w biznesie oraz na boisku piłkarskim. Aktywnego i nieco popędliwego. Znajdziesz w sobie wiele uwielbienia dla jego potrzeby zwyciężania. Jesteś skłonna polubić jego bezpośredniość i maksymalną koncentrację na zadaniu. Bo kiedy on czegoś chce, jest to jedyna rzecz, która się liczy. Jeżeli będzie chciał ciebie, zrobi wszystko, żeby jak najszybciej cię podbić. A ty będziesz zachwycona tym barbarzyńcą.

Jaka jesteś w sypialni? Gorący temperament to coś, czego wymagasz od mężczyzny. Bukiet czerwonych róż? Tak, jeśli nie zdążysz włożyć ich do wazonu w drodze do sypialni. Wstępne gry może sobie darować. Dobrze poczujesz się przy mężczyźnie, który będzie jasno pokazywał, co ma na myśli. Chociaż na myślenie przy kimś takim nie ma za dużo czasu. Liczy się bowiem akcja. Twoje serce podbije krewki kochanek, niebezpieczny macho, spontaniczny zawadiaka.

Znani mężczyźni z Marsem w Baranie: Russell Crowe, Clint Eastwood, Prince, Paul Newman, Markiz de Sade.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.