Mars w Lwie: Król sceny życia

Potrafi obdarować lojalnością i życiem na wysokim poziomie. Ognisty i z charyzmą.

Marsa w Lwie? Masz ognisty temperament. Lew jest znakiem ognia rządzonym przez Słońce. W Marsie, gorącej planecie działania, czuje się wyśmienicie, bo może zabłysnąć. Dzięki takiemu położeniu Marsa masz w sobie dużo męskiej energii i nie zadowoli cię byle kto. Żaden mięczak.

Kogo pragniesz? Twój idealny partner ma być hojny, sknerę od razu skreślisz. Droga biżuteria i markowe ubrania to twoje must have. Pociągający cię związek ma mieć nieco dramatyczny charakter, lubisz klimaty z „Dynastii”. Jest w tym nuta teatralnego romantyzmu. Dlatego w roli swego bohatera chętnie obsadzisz mężczyznę charyzmatycznego i podziwianego przez innych. Nie będzie przeszkadzać ci jego rozbuchane ego, bo sama czujesz je w sobie. Pragniesz mężczyzny, który będzie się wyróżniał i zwracał na siebie uwagę. Mocnego, energicznego, kreatywnego, zdeterminowanego i nie lękającego się konkurencji. Takiego, który wie że ma rację, bo jest urodzonym przywódcą. Odznacza się wrodzonym prestiżem. A na pewno do niego dąży i jest nastawiony na sukces. Powinien mieć coś z aktora, traktować świat jak scenę.

Zainteresujesz się mężczyzną niezależnym, który z powodzeniem może żyć solo. Jednak, kiedy taki ktoś się zakocha, nie zastanawiając się długo, kupuje pierścionek z brylantem i pada na kolana. Czymś takim byłabyś zachwycona. Mężczyzna z twoich snów niczego nie robi połowicznie. Lubisz w życiu kierować się impulsem, a zatem urzeknie cię spontaniczność. Jesteś apodyktyczna i czasem wpadasz w furię, dlatego zbyt uległego mężczyzny byś nie szanowała. Za to kogoś, kto śmiało stawi ci czoła, tak. Zwrócisz uwagę na mężczyznę, który umie gromko się śmiać. Będziesz cenić go za zuchwałość i za to, że potrafi wpływać na ludzi i jest rozpoznawalny. Zakochasz się w mężczyźnie beztroskim, witalnym, optymistycznym, pełnym radości. Towarzyskim, ambitnym, z zapałem. A przy tym przyjacielskim, pogodnym, ciepłym i wylewnie wyrażającym uczucia.

Jaka jesteś w sypialni? Seks z tobą to wyzwanie, bo w tej sferze chcesz być najlepsza. W łóżku jesteś skoncentrowana na sobie, chcesz być podziwiana. Masz skłonności, żeby mężczyznom robić testy, by udowadniali swoją miłość oraz poziom libido. Życzysz sobie bezpośredniej ekspresji seksualnej i sporej otwartości. Kandydatowi na twój ideał pozostaje życzyć powodzenia.

Znani mężczyźni z Marsem w Lwie: Michael Jordan, George Clooney, Robert Redford, Frank Sinatra, Quentin Tarantino, Anthony Kiedis, Ringo Starr, Leonard Cohen, Pedro Almodovar.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.