Mars w Bliźniętach: Podróżnik intelektualista

Ruchliwy w sposób nieokiełznany. Lekkoduch, który szuka intelektualnych wyzwań.

Jeśli twój Mars znajduje się w znaku Bliźniąt, masz słabość do mężczyzn nadaktywnych i wesołych. Wysoko cenisz inteligencję, błyskotliwość, zdolności werbalne. Urzeknie cię ktoś, kto zwykle jest w akcji, podróżuje i jest rozgadaną duszą towarzystwa.

Kogo pragniesz? Mężczyzny, który będzie działał z tobą i dyskutował. Spierał się, udowadniał swoje racje oraz bawił się w umysłowe gry. Ostry umysł zabarwiony sarkazmem u mężczyzny zwala ciebie z nóg, bo wreszcie trafiasz na godnego siebie przeciwnika. Marzysz o elokwentnym krytyku, który zaimponuje ci ciętym językiem. To musi być ktoś aktywny, kto, tak jak ty, dąży do osiągnięcia kilku celów jednocześnie. Zadumani i z rozmysłem działający mężczyźni nie mają u ciebie szans. Odrzucisz także kogoś, kto będzie uparcie zagłębiał się w psychikę. Wybierzesz egzemplarz bardziej powierzchowny, kogoś, kto zmienia co chwila zainteresowania. Twój ideał ciągle jest zajęty, nie akceptuje nudy, nosi w sobie pewne napięcie i nerwowość. Potrzebuje ruchu, by złagodzić ten wewnętrzny stres, dlatego często jest to typ wysportowany. Nie za bardzo umięśniony, ale szybki i gibki. Będzie z tobą uprawiał na przykład jogging.

Możesz natomiast wybaczyć mu brak koncentracji i wytrwałości w realizowaniu długotrwałych projektów, bo przecież sama tym nie grzeszysz. Rozmyślasz sobie, że razem z tym mężczyzną, jak już wam się coś znudzi, zajmiecie się kolejną pasją lub kupicie spontanicznie bilety na Sri Lankę. Twój ideał to uroczy chłopak, można nawet powiedzieć, że szarmancki i czarujący. Umie znaleźć się wśród ludzi, a nawet nimi sprytnie manipulować. Z tobą jednak tak się nie stanie, bo nie jesteś przecież w tym gorsza od niego. Jednak zrobi na tobie wrażenie jego pewność siebie, chłopięcość i swobodny styl ubierania. To zalotnik, dla którego głęboki związek jest prawdziwym wyzwaniem. Zostanie w nim tylko wtedy, gdy kobieta będzie go inspirować intelektualnie i da mu wiele swobody. Ty to potrafisz. W twoim wymarzonym związku liczy się zmienność.

Jaka jesteś w sypialni? Seks, który lubisz, jest różnorodny. Pasujący do ciebie partner ma, tak jak ty, rozproszoną energię seksualną. Możesz być niewierna, jeśli poczujesz się usidlona i znudzona, dlatego w sypialni potrzebujesz wciąż nowych pomysłów. Uwielbiasz być uwiedziona słowami i dowcipem. Lubisz, jak w twojej sypialni jest dużo zabawy i śmiechu. Siła seksualnego popędu nie jest dla ciebie najważniejsza. Cenisz bardziej kunszt miłosnej gry niż głęboką namiętność. Pocałunki i słowa szeptane do ucha.

Znani mężczyźni z Marsem w Bliźniętach: Arnold Schwarzenegger, Tiger Woods, Mike Tyson, Al Pacino, Sean Connery, Pierce Brosnan, Louis Vuitton, F. Scott Fitzgerald.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.