Mars w Rybach: Hipnotyczny marzyciel

Mężczyzna ze snów, nierzeczywisty lub nieradzący sobie w rzeczywistości.

Mars w połączeniu z Rybami daje mieszany program. Mars to bojownik, energia męska i bezpośrednia. A Ryby są żeńskie i pokrętne. To mgła. Fantazje, niejasność, uczuciowość, urojenia. To coś wymyślonego, coś, co nie jest tym, czym się wydaje. Dlatego Mars w Rybach bywa słaby i podstępny.

Kogo pragniesz? Twoją siłą są marzenia, zmysłowość, tajemnica. A także tajne romanse. Jako właścicielka Marsa w Rybach o miłości przede wszystkim śnisz. Mężczyzna z twoich fantazji jest iluzją, o którym wiesz tylko ty. A tutaj, na ziemi, masz słabość do mężczyzn delikatnych, romantycznych śpiewaków z gitarami, marzycieli. Miewasz z nimi romanse i przejawiasz skłonność, żeby wspomóc ich dobrym słowem oraz groszem. W twoich oczach właśnie miękkość czyni mężczyznę silnym.

Miłość i seks mają dla ciebie wymiar duchowy. Gdy kochasz, jesteś jak w transie, ma być romantycznie i nierzeczywiście. Mars w Rybach pozbawia cię źródła stałej energii, jesteś niezdecydowana, czasem tracisz skuteczność, czasem wybuchasz stłumionymi emocjami, ale niewiele z tego wynika. Twoja agresja jest bierna. Taki jest twój Animus i takiego mężczyzny szukasz. Skoro twój wewnętrzny GPS jest niewiarygodny, do końca nie wiesz czego chcesz. Dlatego twoje miłości są często niespełnione. Bo okazuje się, że on, ten wyśniony gitarzysta, zbyt wiele pali marihuany a uwrażliwionemu na ból świata poecie brak środków do życia. Zaradność nie jest też twoją mocną stroną, chociaż (jeśli nie pójdziesz za swoimi tęsknotami o mężczyźnie) możesz być żoną całkiem zaradnego męża. Twoja bierność przyciąga czasem człowieka akcji. Szczęście dla ciebie leży zaś po środku. Będąc wierną sobie, wybierzesz mężczyznę wrażliwego, żadnego macho czy sprytnego biznesmena. Nie musi mieć wygórowanych ambicji finansowych. Byle był romantyczny, troskliwy, życzliwy, miał intuicję, wiele marzeń, skłonności do mistycyzmu bądź artyzmu, najchętniej muzyki. Ma głęboko czuć, mieć twórczą wyobraźnię, ma być zmysłowy i niecodzienny. Nieco nierealny.

Jaka jesteś w sypialni? Namiętnie romantyczna. Potrzebujesz kochanka empatycznego, zmysłowego, o silnych seksualnych potrzebach. Zachwyci cię, jeśli będzie znał się na seksie tantrycznym i seksualną sferę życia będzie traktował jako trampolinę do wyższego wymiaru. Nie oburzysz się, gdy waszym miłosnym igraszkom będzie towarzyszyć butelka wina bądź szampana. Będziesz uszczęśliwiona, gdy będzie nieziemsko.Znani mężczyźni z Marsem w Rybach: Che Guevara, Vincent Van Gogh, Michał Anioł, Tom Hanks, Bob Dylan, David Beckham, Miles Davis, Sokrates.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.