Mars w Pannie: Materiał na męża

Pomocny, praktyczny, uważny na szczegóły codziennego życia. Schludny i rzetelny.

Mars w Pannie, znaku żywiołu ziemi, jest stworzony do realizacji konkretnych celów. Przynosi zmysł organizacyjny i odpowiedzialność za systemy. Skoro Marsa masz w Pannie, energię poświęcasz na analizowanie. Mężczyzn również. Najchętniej byś delikwenta wypunktowała. Jeśli jest w stanie nie pognieść lnianych spodni, domywa sanitariaty i używa dentystycznych nici, spodoba ci się. Twój ideał powinien być dość przewidywalny.

Kogo pragniesz? Mężczyzny, który będzie dzielił z tobą troski każdego dnia, mając świadomość że życie to nie jest bajka. Dobrze, żeby miał uzdolnienia praktyczne. Leniem, lekkoduchem, ryzykantem marzycielem być nie może. Opanowanie, ostrożność, dokładność – te cechy zdobędą twoje uznanie. Wybierzesz kogoś, kto będzie wyglądał na wiernego. Kogoś, kto odpowiedzialnie podchodzi do finansów. Tak jak ty jest wydajny i precyzyjny. Świetnie dogadasz się z kimś, kto patrzy na świat i ludzi dość krytycznym okiem i jest wobec siebie wymagający, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy pracy i utrzymanie porządku w domu.

Sympatię twoją może zyskać mężczyzna, który będzie interesował się na przykład zdrowym odżywianiem. Nie będzie to jednak typ szalonego ekologa, tylko raczej ktoś nieco staroświecki i porządny, mający na uwadze bardziej dobro swojej wątroby niż ginącej przyrody. Będzie po prostu dbał o siebie i przy okazji o ciebie – poda gorącą herbatę z lipy, posprząta łazienkę, wysłucha twojego narzekania na to, że znowu jesteś zmęczona. Idealny w twoich oczach mężczyzna żyje blisko ziemi, ma w sobie normalność. Nie musi być emocjonalny, ponieważ nie przeraża cię pewien dystans i chłód. Ma być pewny siebie, woli jednak pozostać za kulisami. To ktoś, kogo nie interesują światła reflektorów i bycie w centrum. Chętnie oddasz swoje serce komuś pracowitemu, ale nie uczestnikowi wyścigu szczurów. Spostrzegawczemu, inteligentnemu, analitycznemu, uprzejmemu, odpowiedzialnemu. Ty szukasz po prostu dobrego materiału na męża.

Jaka jesteś w sypialni? Mars w Pannie nie ma dobrego PR, jeśli chodzi o seks. To nie jest tak, że nie jesteś seksem zainteresowana, raczej twoja energia kierowana jest gdzie indziej. Praca, dom, dzieci, porządki tak ciebie pochłaniają, że libido na tym cierpi. Jak w takim kieracie wygospodarować jeszcze ochotę na seks? Perfekcjonizm jest męczący. Coś za coś. W łóżku bywasz pruderyjna i kontrolujesz zmysłowość, więc pasujący do ciebie mężczyzna nie może być zbyt ognisty. Za to wyważony, delikatny, a nawet nieco niedoświadczony.

Znani mężczyźni z Marsem w Pannie: Barack Obama, George W. Bush, Ben Affleck, Friedrich Nietzche, George Michael, Matt Damon, Johnny Depp, Ernest Hemingway, Stevie Wonder.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.