Mars w Strzelcu: Łowca nie tylko przygód

Ma w sobie ogień i jest dziki. Żyje z pasją. Mówią, że jest podrywaczem.

Mars w Strzelcu obdarza zamiłowaniem do ryzyka, skłonnością do przesady, bezpośredniością. Taka jesteś – gorąca, popędliwa, idealistyczna, wesoła. Szukasz kompana do zabawy, ale też mężczyzny, który będzie tak zuchwały jak ty. Jego szalona energia nie wyklucza męskości, siły, muskułów, fizycznej sprawności.

Kogo pragniesz? Zmienności, ale również uczciwości. Ognia, wyrazistości, podróży. Twoje serce podbije entuzjasta, ryzykant, ktoś optymistyczny i pełen wiary. Strzelec jest jakością tożsamą z planetą Jowisz. Największą, ekspansywną, przynoszącą dobrobyt. Taki jowiszowy Mars ma nienasycony apetyt na życie. Dlatego twój męski ideał rozpiera energia. Jest duszą towarzystwa, ma poczucie humoru i lubi się śmiać. Nie ma w sobie niczego z dyplomaty ani manipulanta. Prosto z mostu mówi, o czym myśli. Ma w sobie pewność, że zdobędzie to, czego chce. To podrywacz, cieszący się powodzeniem wśród kobiet. Motywują go wyzwania a nawet trudności, nie tak łatwo go zniechęcić. Po porażce podnosi się i od nowa prze do przodu. Taki mężczyzna cię zawojuje cię, bo dla ciebie liczy się przede wszystkim działanie. Docenisz jego ciągłe podekscytowanie i to, że jest w ruchu. Nie potrzebujesz mężczyzny finezyjnego i nazbyt wrażliwego.

Uwiedzie cię wizjoner z rozmachem, który nakreśli, co chce zdobyć i zrobi to. Jakiekolwiek objawy apatii skutecznie cię zniechęcą. Ulegniesz temu, kto żyje z pasją, a także ma jasno określone normy moralne i etyczne. Strzelce potrafią mieć konserwatywne poglądy, a kiedy indziej bardzo postępowe. Nie stronią od skrajności, ale zawsze są pewne swoich przekonań i inteligentnie ich bronią. Twój ideał może interesować się rozwojem osobistym, polityką, naukami społecznymi, filozofią, podróżami, sportem. Będziecie się w swoich płomiennych zainteresowaniach wzajemnie wspierać i będziecie dla siebie źródłem inspiracji. Twój mężczyzna ma być ambitny i przedsiębiorczy. Nie może zadowalać się bezpieczną egzystencją. Pragniesz, by zarażał cię pogodą ducha oraz odwagą. Wybaczysz mu, że jego obietnice często są nie do spełnienia i że robi kilka rzeczy naraz, bo przecież tobie nie chodzi o to, żeby było praktycznie. Sama jesteś trochę oderwana od rzeczywistości, więc nie będzie ci przeszkadzać, że jego działania niewiele mają wspólnego z długotrwałym zaangażowaniem i uporem. Zachwycisz się raczej jego porywczością i przyjacielskością. Masz słabość do podróżników, sportowców i bojowników o wzniosłe idee. Jesteś niezależna, więc potrzebujesz mężczyzny, który kroczy własną ścieżką. Możesz nawet się z nim kłócić, byleby leciały iskry i potem można było wszystko obrócić w żart.

Jaka jesteś w sypialni? Uwiedzie się mężczyzna dziki, który w łóżku będzie jedną wielką niespodzianką. W sypialni, tak jak w życiu, potrzebujesz szalonej energii i ekstremalnych przygód. Jako, że Marsa masz w Strzelcu, kochasz romansować i uprawiać seks. W twoim wydaniu jest on bezpośredni, niezbyt czasochłonny i niezbyt skomplikowany. Zadowoli cię kochanek, który będzie chciał ciągle nowych łóżkowych wyzwań. Podoba ci się nieco brutalności. Bywasz rozwiązła a na pewno swobodna. Namiętny seks a po nim głęboka filozoficzna rozmowa to coś, co kochasz.

Znani mężczyźni z Marsem w Strzelcu: Juliusz Verne, Gianni Versace, Guy Pearce, Michael C. Hall, H.P. Lovecraft, Elliot Smith, Ted Bundy, Dick Cheney, Arsenio Hall, Billy Dee Williams, John Cassavetes, George Takei.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.