Mars w Koziorożcu: Władczy biznesmen

Godny zaufania, odpowiedzialny, nieugięty, pracoholiczny. Wytrwały jak maratończyk.

Mars w Koziorożcu wnosi do horoskopu jakość Saturna. Połączenie kamiennej energii tej planety z Marsem daje metodyczność, skuteczność w osiąganiu długodystansowych celów, ambicję posiadania władzy, uznanie dla statusu. Jako właścicielka Marsa w Koziorożcu ważne są dla ciebie sukcesy w życiu zawodowym. Jesteś skuteczna, zdyscyplinowana, zorganizowana, praktyczna.

Kogo pragniesz? Mężczyzny równie pragmatycznego jak ty. Profesjonalisty, wytrwałego w swoim postanowieniu, że odniesie sukces, który zapewni mu prestiż. Pociąga cię mężczyzna trochę ojcowski, dający oparcie i bezpieczeństwo materialne. Nieomylny i wierny. Silny, z ciągle odnawiającą się energią życiową. Docenisz kogoś, kto osiąga konkretne rezultaty. Jako osoba pracowita, nie zniesiesz wygodnictwa i lenistwa. Potrafisz zrezygnować z chwilowych przyjemności, żeby w dłuższej perspektywie wygrać.

Dobrze zrozumiesz się z pracoholikiem, odpowiedzialnym i sumiennym, bez skłonności do hazardu czy ryzykanctwa. Zrobi na tobie wrażenie mężczyzna, który lubi planować, potrafi zarządzać i ma talent organizatorski. Zakochasz się w kimś sumiennym, kto polega na sobie a nie na zmiennej łasce losu. A jednocześnie ma w sobie instynkt w sprawach biznesowych. Do tego jest samodzielny, ma życiową wiedzę i potrafi kontrolować emocje. Stracisz głowę dla mężczyzny opanowanego, dobrze zakorzenionego i pożądającego dóbr materialnych. Twój ideał potrafi zarobić pieniądze, pracując na wysokich stanowiskach. Pragniesz człowieka poważnego, z autorytetem, który może być od ciebie dużo starszy lub cieszyć się szanowaną rangą. Mężczyzny twoich marzeń nie sposób lekceważyć. Może mieć nawet obsesję na punkcie swoich ambicji, bogactwa i władzy. Nie zniechęci cię jego wyrachowanie, zdrowy rozum, wewnętrzna kontrola oraz skłonność do melancholii. Motyle w brzuchu do niczego nie są ci potrzebne. Cenisz stabilność i przewidywalność. Ale nie w łóżku.

Jaka jesteś w sypialni? Twoje życie seksualne pełne jest silnych żądz.  A ty, jeżeli czegoś pragniesz, musisz to mieć. Więc seks się dla ciebie liczy. Właściciele Marsa w Koziorożcu nie zawsze są emocjonalnie przywiązani do swoich seksualnych partnerów. W łóżku potrafisz się zarówno kontrolować, ale bywasz też lubieżna. Jednak umiesz być lojalna, jeśli ktoś zrozumie twoje wygórowane potrzeby. W sypialni potrzebujesz kochanka wytrwałego.

Znani mężczyźni z Marsem w Koziorożcu: Brad Pitt, Aleister Crowley, Walt Disney, Bob Marley, Marlon Brando, David Bowie, George Harrison, Jim Carrey, Edgar Cayce, Woody Allen, John Wayne.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.