Mars w Wadze: Elegancki uwodziciel

Kochanek wytworny, zna maniery, pełen uroku. Trochę kobiecy, zadbany, leniwy.

Połączenie Marsa z Wagą daje sprzeczność. Mars to energia ekspansji, osiągnięcie wyniku, ruch do przodu. Waga natomiast bez końca rozważa wszystkie za i przeciw. Bliżej do kobiecej bierności, wyrafinowania i umiejętności społecznych. Dlatego jako właścicielka Marsa w Wadze dostajesz to, co chcesz, pozostając uroczą dyplomatką, bo potrafisz znaleźć kompromis. Szukasz równowagi i sprawiedliwości.

Kogo pragniesz? Mężczyzny szarmanckiego, przystojnego, niekonfrontacyjnego. Masz silny pociąg do płci przeciwnej. Nie sposób cię nie zauważyć i cieszysz się powodzeniem u płci przeciwnej. Nie lubisz być sama, potrzebujesz towarzystwa i partnerstwa. A także uwodzenia, flirtu, gier wstępnych. Jeśli nie bawisz się uczuciami innych i zachowujesz równowagę między niezależnością a zależnością od ludzi, cieszysz się szczęśliwymi miłosnymi relacjami. Twój idealny mężczyzna nie może być agresywny, nachalny, źle wychowany. Powinien, tak jak ty, być nastawiony na spełnianie się w relacjach, więc potrzeba mu będzie sporo pierwiastka kobiecego. Ma cię uwieść w dobrym stylu. Dobrze, jeśli będzie miał głębokie poczucie sprawiedliwości i będzie dobrym graczem zespołowym. Cenisz brak ekstremizmu i fanatyzmu, bo lubisz zrównoważone podejście do życia. Punkty dostanie za dyplomację, spostrzegawczość, intelekt.

Przyciągasz adoratorów łagodnością i dobrą wolą. Jesteś dobra w dyskusjach i bywasz brutalnie urocza, za uśmiechami i życzliwością kryje się twoja chęć osiągania swoich celów, dlatego docenisz w mężczyźnie podobne cechy. Udajesz grzeczną, dlatego pod płaszczykiem manier będziesz szukać u mężczyzny mocniejszej jakości. Dla Wagi zawsze liczy się forma i uroda, dlatego oglądasz się za przystojniakami. Brzydal, umięśniony sportowiec nie mają u ciebie szans. Za to elegant, ktoś kto ubiera się z klasą, ma zmysł estetyczny i limuzynę. Spodoba ci się mężczyzna, który czuje się pewny siebie, bo wie że wygląda dobrze. Będzie mieć w sobie nieuchwytny urok i delikatność. Urzeknie cię nim na tyle, że wybaczysz mu próżność i powierzchowność. W relacjach nie szukasz głębi emocjonalnej, bardziej partnerstwa, wymiany myśli, pięknych słów. Masz wyczucie harmonii i zmysł artystyczny, dlatego charakteryzuje cię słabość do plastyków, muzyków, pisarzy. Prawnik czy dyplomata też mogą zawrócić ci w głowie. Twój ideał to sympatyczny i przyjacielski mężczyzna, który nie lubi się awanturować. Nie brak mu będzie jednak fantazji. To szarmancki typ, który porwie cię na romantyczny weekend do Hiszpanii i będzie wręczał ci kwiaty bez okazji.

Jaka jesteś w sypialni? Seks preferujesz romantyczny, niemal staroświecki, w miłej atmosferze. Dlatego w łóżku najchętniej spotkasz się z dżentelmenem. Kimś, kto zauważy ciebie i wykaże się empatią. Dla ciebie nie liczy się tak bardzo libido, raczej dystynkcja, ładnie udekorowana sypialnia, zapach drogich kosmetyków, wyszukane komplementy. W tych kwestiach jesteś wybredna. Lubisz kochać się łagodnie, gdy w tle sączy się spokojna muzyka. W seksie jesteś dawcą, ale wymagasz równie hojnych darów od wymarzonego kochanka. Jeśli taki nie będzie, wymienisz go na lepszy model.

Znani mężczyźni z Marsem w Wadze: Dalajlama, John Lennon, Elvis Presley, Bill Gates, Freddie Mercury, Bill Clinton, Zygmund Freud, Nelson Mandela, Roman Polański, Abraham Lincoln, Alfred Hitchcock, Winston Churchill, Jean-Michel Jarre.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.