Mars w Skorpionie: Mroczny rycerz

Magnetyczny, potężny, tajemniczy. O tyle pociągający, o ile niebezpieczny.

Właścicielkę Marsa w Skorpionie trudno jest zadowolić pod wieloma względami. Urodziłaś się z silnym męskim pierwiastkiem, zostałaś obdarzona magnetyczną seksualnością, do swoich celów dążysz niezłomnie motywowana głębokimi emocjami. Jaki mężczyzna cię zadowoli?

Kogo pragniesz? Intensywności, badania granicy, gdzie przyjemność spotyka się z bólem, wewnętrznej głębi. Bez trudu przyciągasz mężczyzn, pytanie o jakość. Twoja samowystarczalność może polaryzować się ze słabeuszami, którzy potrzebują twojej mocy. Jednak ty zawsze będziesz tęsknić o mrocznym, silnym kochanku. O magu kierującym się instynktem a nie rozumem. Introwertycznym, odpornym na ciosy, potrafiącym kontrolować swoją energię, skrytym, władczym. Masz słabość do mężczyzn w typie rockowych czy heavy metalowych muzyków.

Twój ideał jest ambitny i zdecydowany zwyciężać, ale nie robi tego tak brawurowo jak na przykład znaki ogniste. Wygrywa niemal niezauważalnie,  z ogromną determinacją i wewnętrzną dyscypliną. Dzięki wytrzymałości i koncentracji. Działa za kulisami i bywa niebezpieczny. Nieco podejrzliwy, monitorujący rzeczywistość przenikliwym spojrzeniem. Może wydawać się nieśmiały i cichy, może wyglądać na ekscentrycznego samotnika. Tak naprawdę jest jednak absolutnie niezależny i nie pozwalający na to, żeby ktoś nim manipulował. Działając intuicyjnie, trafia w dziesiątkę. Sprawi ci przyjemność, gdy się z takim mężczyzną zetrzesz, a on ci nie ulegnie. Jednocześnie twój wymarzony ideał jest wrażliwy, głęboko uczuciowy i opiekuńczy. Wnikliwy i poważnie zainteresowany tym, co czujesz. Na tyle delikatny i obdarzony emocjonalną inteligencją, żeby wiedzieć, że lękasz się odrzucenia. Będzie więc blisko. Nie w twoim stylu jest flirtowanie do niczego konkretnego nie prowadzące. Skorpion jeśli czegoś chce, chce totalnie. Związki i seks są dla niego istotne. Bez zazdrości miłość dla niego nie istnieje. Nie przestraszysz się zaborczości ani gniewu, ponieważ są tobie znane. Zachwyci cię dlatego mężczyzna intensywny i nieco obsesyjny, który dostarczy ci głębokich przeżyć. Będziesz bezkompromisowo wymagała od niego prawdy, uczciwości, lojalności. Kiedy stracisz zaufanie, odejdziesz od niego na zawsze, poprzysięgając zemstę. Bo dla ciebie liczy się wszystko albo nic.

Jaka jesteś w sypialni? Bez seksu życie nie ma dla ciebie smaku ani sensu. Seks to twoja tajna broń. Kusisz nią, a ona daje ci władzę. Dlatego twój kochanek ma być mrocznie seksowny, pociągający czymś tajemniczym i zakazanym. Ma być mistrzem. Namiętnym i kochającym seks. Ale jednocześnie ma czuć, ma być intymnie. W twoim przypadku to ważne, bo seks jest dla ciebie bramą do głębokiej transformacji psychiki.

Znani mężczyźni z Marsem w Skorpionie: David Garrett, Kurt Cobain, Bruce Lee, Jimi Hendrix, Leonardo Dicaprio, Jude Law, Mel Gibson, Joseph Stalin, Jean-Paul Sartre, Karl Lagerfeld, Deepak Chopra, Frank Zappa, Jean-Paul Gaultier.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.