Mars w Wodniku: Niezależny kocur

Niekonwencjonalny, buntowniczy, chłodny. Kocha wolność i własne ścieżki.

Mars w Wodniku oznacza dużo niezależności. Wyjątkowość, oryginalność, przekorę. Także pociąg do pracy z ludźmi, zwłaszcza z grupami, gdy ty stoisz na ich czele. Nie chodzi ci jednak o sprawowanie władzy, bo raczej jesteś demokratyczna. Liczy się kontakt z osobami o podobnych przekonaniach i ideałach. Bliskie ciepłe relacje to nie jest to, za czym skrycie tęsknisz.

Kogo pragniesz? Mężczyzny nieokiełznanego, szalonego, który zaimponuje ci tym, że jest inny niż wszyscy. Stracisz serce dla kogoś w typie nieustraszonego himalaisty, ratownika GOPR-u, podróżnika, dla którego świat nie ma granic, kierowcy rajdowego. Dobrze, jak będzie towarzyski, pogodny, będzie bardziej twoim kumplem niż kochankiem. A potem przyjacielem.

Rozpalać was będą idee oraz podejmowanie wspólnego ryzyka. Twój wymarzony mężczyzna powinien wyróżniać się intelektem i kreatywnością. Być liberalnym, twórczym myślicielem. Nie musi być wytrwały, za to nieprzewidywalny i nowoczesny. Nie lubisz staromodnych klimatów ani rutyny. On ma cię zaskakiwać i mieć unikalny pogląd na świat. Ma być pewny siebie i dumny z tego, że jest odmieńcem. Bukiety róż, czekoladki, kolacja i kino – jeśli ktoś będzie chciał cię poderwać takimi metodami, lepiej żeby zniknął. Fantazjujesz o mężczyźnie, który zabierze cię na wyprawę do afrykańskiej wioski albo do centrum badań lotów kosmicznych. Docenisz nie tylko inwencję i samowolę, ale też spryt i dochodzenie do mety swoimi sposobami. Potrzebujesz mężczyzny, który będzie chciał zmieniać świat i przebojowo coś reformować. W związku musisz mieć dla siebie mnóstwo przestrzeni. Tylko w poczuciu wolności oddychasz pełną piersią, więc dobrze ci będzie z mężczyzną, który cieszy się wewnętrzną wolnością. Rozdrażni cię sentymentalizm i przywiązanie do tradycji. Możesz obejść się bez codziennych czułości. Mężczyzna z twoich snów nie musi być mistrzem w przytulaniu. Nie przeszkadzał ci będzie jego emocjonalny chłód.

Jaka jesteś w sypialni? Podobno nie jesteś czuła w łóżku. Niezbyt dobrze mówią też o twoim popędzie seksualnym, ponoć jest słaby. Libido masz w umyśle. Ale jesteś otwarta na eksperymenty i zainteresowana teorią o seksie. Interesują cię także gadżety oraz seks na odległość. I w sypialni najbardziej cię kręci niekonwencjonalność, więc na towarzysza do sypialni szukaj zuchwałego odmieńca.

Znani mężczyźni z Marsem w Wodniku: Axl Rose, Justin Timberlake, Leonardo Da Vinci, Cary Grant, Lance Armstrong, Jamie Foxx, Alec Baldwin, George W. Bush, Tennessee Williams, Georgij Gurdżijew.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy i jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. W horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego, a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego?
  • Masz ochotę zgłębić temat swoich relacji?
  • Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału?
  • Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Kontakt TUTAJ.